Woodlaast – saematerjali tootmine ja müük

Woodlaast OÜ üks põhitegevusala on saematerjali tootmine ja müük.

Palkide tükeldamiseks kasutame Wood-Mizeri lailint saeraami WB2000, mis kombineerib kitsa- ja lailindi lõikustehnoloogia parimad omadused üheks tervikuks. See tehnoloogia garanteerib meie toodangule võimalikult hea kvaliteedi, tootmisprotsessi maksimaalse paindlikkuse ja kuluefektiivsuse ning toormaterjali suure kasutusefektiivsuse.

Meie toodang leiab peamiselt kasutust ehituses ning mööblitööstuses, samuti akende ja uste tootmises. Kõik meie tootmisseadmed töötavad 100% taastuvenergial.

Lailint saeraamil lõigatava toormaterjali maksimaalsed parameetrid:

  • pikkus 8,5 m
  • läbimõõt 90 cm
  • palgi kaal 6 t

Meie tootmisseadmete nimistust leiab ka traditsioonilisi puidutööstusseadmeid: viiekettaline servalõikur, paksushöövel, formaatsaag, järkamissaag ja puurpink.

Meie tehnoloogilise mitmekülgsuse, säästlikkuse ja tasakaalus energiabilansi eesmärk on tagada jätkusuutlikkus, pakkudes seeläbi parimat meie metsadele, inimestele ja ettevõtetele.

Meil on soov aasta-aastalt arendada edasi puidu töötlemise võimekust, mis aitaks meil metsamaterjali veelgi enam väärindada.

NB! Pakume ka teenuslõikust kliendi varutud materjalist! Vajadusel organiseerime kogu logistika – aitame teil teha head oma metsale ning teile endile. 

Võta ühendust